Etikettarkiv: Ann-Charlotte Lilja

Vad händer veckan 9 2020 #hgfnynas

Måndag

Lokala Hyresgästföreningen Heimdal telefontid

Lokala Hyresgästföreningen Estö 

Lokala Hyresgästföreningen Släggan telefontid

Lokala Hyresgästföreningen Rumba telefontid

Lokala Hyresgästföreningen Sländan telefontid

Sportlov vilket leder till begränsad bemanning

Jonas Carlsson ledig 

Tisdag 

Lokala Hyresgästföreningen Heimdal telefontid

Lokala Hyresgästföreningen Estö 

Lokala Hyresgästföreningen Släggan telefontid

Lokala Hyresgästföreningen Sländan telefontid

Lokala Hyresgästföreningen Toppstigen/Krokvägen 

Sportlov vilket leder till begränsad bemanning

Onsdag

Lokala Hyresgästföreningen Heimdal telefontid

Lokala Hyresgästföreningen Estö 

Lokala Hyresgästföreningen Sländan telefontid

Sportlov vilket leder till begränsad bemanning

Jonas Carlsson ledig

Torsdag

Lokala Hyresgästföreningen Estö telefontid

Lokala Hyresgästföreningen Sländan telefontid

Normalt ingen verksamhet

Fredag

Lokala Hyresgästföreningen Estö telefontid

Lokala Hyresgästföreningen Sländan telefontid

Normalt ingen verksamhet

Lördag

Lokala Hyresgästföreningen Estö telefontid

Lokala Hyresgästföreningen Sländan telefontid

Normalt ingen verksamhet

Söndag

Lokala Hyresgästföreningen Estö telefontid

Lokala Hyresgästföreningen Sländan telefontid

Normalt ingen verksamhet

Uppdaterad 2020-02-22

Med reservation för eventuella ändringar

Telefontid – http://telefontid.hgfnynas.com

Jonas Carlsson – http;//jonas.carlsson.hgfnynas.com

Maud Pettersson – http://.maud.pettersson.hgfnynas.com

Tuula Forsius – http://tuula.forsius.hgfnynas.com

Jan-Erik Björkman – http://jan-erik.bjorkman.hgfnynas.com

Tony Nicander – http://tony.nicander.hgfnynas.com

Kim Thudén – http://kim.thuden.hgfnynas.com

Med reservation för eventuella ändringar!

© Hyresgästföreningen Nynäshamn

 

Vad händer vecka 9 2017 #hgfnynas 

 

Måndag

Jonas Carlsson – ledig tom kl 15:00

Tisdag

Jonas Carlsson  – ledig 
Lokala Hyresgästföreningen Rumba  – Årsmöte 

Onsdag

Torsdag

Normalt ingen verksamhet

Fredag

Normalt ingen verksamhet

Lördag

Normalt ingen verksamhet
Hyresgästföreningen Nynäshamn  – Årsmöte 

Söndag

Normalt ingen verksamhet

Andra intressanta kalendrar

Kommunfullmäktige
Lokala Hyresgästföreningen Apotekaren
Lokala Hyresgästföreningen Balder Västra
Lokala Hyresgästföreningen Balder Östra
Lokala Hyresgästföreningen Bergsvägen
Lokala Hyresgästföreningen Estö
Lokala Hyresgästföreningen Heimdal
Lokala Hyresgästföreningen Humlan
Lokala Hyresgästföreningen Längan
Lokala Hyresgästföreningen Marsta
Lokala Hyresgästföreningen Musköten
Lokala Hyresgästföreningen Nynässtad
Lokala Hyresgästföreningen Rumba
Lokala Hyresgästföreningen Släggan
Lokala Hyresgästföreningen Sländan
Lokala Hyresgästföreningen Sorunda
Lokala Hyresgästföreningen TallMejan
Lokala Hyresgästföreningen Telegrafen
Lokala Hyresgästföreningen Toppstigen/Krokvägen
Lokala Hyresgästföreningen Torgvägen
Lokala Hyresgästföreningen Ösmo Sorunda

Uppdaterad 2017-02-22

Med reservation för eventuella ändringar

Telefontid – www.telefontid.hgfnynas.com


För individuell information se:

Jonas Carlsson – www.jonas.carlsson.hgfnynas.com

Maud Pettersson – www.maud.pettersson.hgfnynas.com

Lorita Hultberg – www.lorita.hultberg.hgfnynas.com

Annebell Melin – www.annebell.melin.hgfnynas.com

Ann-Charlotte Lilja – www.ann-charlotte.lilja.hgfnynas.com

Med reservation för eventuella ändringar!

© Hyresgästföreningen Nynäshamn