Kategoriarkiv: Uncategorized

Vad händer vecka 41 2017 #hgfnynas

Måndag

Tisdag

Föreningsstyrelsen

Onsdag

Jonas Carlsson – semester

Torsdag

Normalt ingen verksamhet

Lokala Hyresgästföreningen Rumba – telefontid

Fredag

Normalt ingen verksamhet

Lördag

Normalt ingen verksamhet

Verksamhetskonferens tillsammans med Hyresgästföreningen Gotland

Lokala Hyresgästföreningen Släggan – Höstträff

Söndag

Normalt ingen verksamhet

Verksamhetskonferens tillsammans med Hyresgästföreningen Gotland

Andra intressanta kalendrar

Kommunfullmäktige
Lokala Hyresgästföreningen Apotekaren
Lokala Hyresgästföreningen Balder Västra
Lokala Hyresgästföreningen Balder Östra
Lokala Hyresgästföreningen Bergsvägen
Lokala Hyresgästföreningen Estö
Lokala Hyresgästföreningen Heimdal
Lokala Hyresgästföreningen Humlan
Lokala Hyresgästföreningen Längan
Lokala Hyresgästföreningen Marsta
Lokala Hyresgästföreningen Musköten
Lokala Hyresgästföreningen Nynässtad
Lokala Hyresgästföreningen Rumba
Lokala Hyresgästföreningen Släggan
Lokala Hyresgästföreningen Sländan
Lokala Hyresgästföreningen Sorunda
Lokala Hyresgästföreningen TallMejan
Lokala Hyresgästföreningen Telegrafen
Lokala Hyresgästföreningen Toppstigen/Krokvägen
Lokala Hyresgästföreningen Torgvägen
Lokala Hyresgästföreningen Ösmo Sorunda

Uppdaterad 2017-10-06

Med reservation för eventuella ändringar

Telefontid – www.telefontid.hgfnynas.com


För individuell information se:

Jonas Carlsson – www.jonas.carlsson.hgfnynas.com

Maud Pettersson – www.maud.pettersson.hgfnynas.com

Lorita Hultberg – www.lorita.hultberg.hgfnynas.com

Tuula Forsius  – www.tuula.forsius.hgfnynas.com

Jan-Erik Björkman – www.jan-erik.bjorkman.hgfnynas.com

Med reservation för eventuella ändringar!

© Hyresgästföreningen Nynäshamn

Semester stängt! 

Vi har semester stängt till den 14 augusti kl 13:00

Gäller det medlemskap, hyresförhandlingar, rådgivning ring då Hyresgästföreningen tfn 0771 443 433

Hyresgästföreningen Nynäsham 

Föteningsstyrelsen vecka 48 2015

Måndag  Föreningsstyrelsen

Helené Fredriksson – ledig

Tisdag  Förhandling – Fastighetsägarna

Helené Fredriksson – ledig

Onsdag Stefan Uddebrant – ledig

Helené Fredriksson – ledig

Möte med Värvarna

Torsdag Normalt ingen verksamhet
Fredag Normalt ingen verksamhet
Lördag Normalt ingen verksamhet
Söndag Normalt ingen verksamhet

Telefontid – www.telefontid.hgfnynas.com


För individuell information se:

Jonas Carlsson – www.jonas.carlsson.hgfnynas.com

Maud Pettersson – www.maud.pettersson.hgfnynas.com

Stefan Uddebrant – www.stefan.uddebrant.hgfnynas.com

Maj-Lis Carnegård – www.maj-lis.carnegard.hgfnynas.com

Helené Fredriksson – www.helene.frederiksson.hgfnynas.com

Kerstin Hedberg Svensson – www.kerstin.hedberg.svensson.hgfnynas.com

Med reservation för eventuella ändringar!

© Hyresgästföreningen Nynäshamn

36a9e3a3dde4fedd4947cb19b2a276d9de43b25e2.jpg