Vad händer vecka 36 2016 #hgfnynas

MÃ¥ndag

Begränsad bemanning
Jonas Carlsson ledig

Tisdag

Begränsad bemanning
Jonas Carlsson ledig

Onsdag

Begränsad bemanning
Jonas Carlsson ledig

Torsdag

Normalt ingen verksamhet

Fredag

Normalt ingen verksamhet

Lördag

Normalt ingen verksamhet

Söndag

Normalt ingen verksamhet

Uppdaterad 2016-09-01

Med reservation för eventuella ändringar

Telefontid – www.telefontid.hgfnynas.com


För individuell information se:

Jonas Carlsson – www.jonas.carlsson.hgfnynas.com

Maud Pettersson – www.maud.pettersson.hgfnynas.com

Helené Fredriksson – www.helene.frederiksson.hgfnynas.com

Kerstin Hedberg Svensson – www.kerstin.hedberg.svensson.hgfnynas.com

Lorita Hultberg – www.lorita.hultberg.hgfnynas.com

Annebell Melin – www.annebell.melin.hgfnynas.com

Ann-Charlotte Lilja – www.ann-charlotte.lilja.hgfnynas.com

Med reservation för eventuella ändringar!

© Hyresgästföreningen Nynäshamn