VAD HÄNDER VECKA 24 2016 @hgfnynas

MÃ¥ndag

Annebell Melin – ledig

Tisdag

Annebell Melin – ledig

Avslutning РF̦reningsstyrelsen

Onsdag

Annebell Melin – ledig

Kommunfullmäktige, Nynäshamns kommun

Torsdag

Normalt ingen verksamhet

Fredag

Normalt ingen verksamhet

Hyresgästföreningens Förbundsstämma, Trollhättan

Lördag

Normalt ingen verksamhet

Hyresgästföreningens Förbundsstämma, Trollhättan

Söndag

Normalt ingen verksamhet

Hyresgästföreningens Förbundsstämma, Trollhättan

Uppdaterad 2016-06-10

Med reservation för eventuella ändringar

Telefontid - www.telefontid.hgfnynas.com


För individuell information se:

Jonas Carlsson – www.jonas.carlsson.hgfnynas.com

Maud Pettersson – www.maud.pettersson.hgfnynas.com

Helené Fredriksson – www.helene.frederiksson.hgfnynas.com

Kerstin Hedberg Svensson – www.kerstin.hedberg.svensson.hgfnynas.com

Lorita Hultberg - www.lorita.hultberg.hgfnynas.com

Annebell Melin - www.annebell.melin.hgfnynas.com

Ann-Charlotte Lilja - www.ann-charlotte.lilja.hgfnynas.com

Med reservation för eventuella ändringar!

© Hyresgästföreningen Nynäshamn